پارتیشن

سیستم جداکننده های کاذب که امروزه بانام پارتیشن شناخته می شوند،نوعی تجهییزات جهت تقسیم بندی فضاهای داخلی بوده که باهدف منظم ترکردن محیط وباپیش بینی قابلیت جابجایی طراحی وساخته می شوند.

پارتیشن

پارتیشن .

استفاده ازپارتیشن درکشورسابقه طولانی نداردومصرف آن اغلب درپروژه های اداری
وتجاری که نیاز به طراحی محیط برمبنای احتیاجات جاری می باشد وامکان تغییرات نیز
وجودداردرواج پیداکرده.

پارتیشن

پارتیشن

پارتیشن آریا دارای قابلیت جابجائی با قطعات قابل حمل میباشد واین امکان را برای سازمان یا ارگان فراهم میسازد تا زمانی که قصد متناسب سازی یا تغییر سیستم چیدمان نیروی انسانی ویا تغییر محل ومکان خود را داشته باشد.به آسانی بتوانداین تغییرات کاربردی رادر هر زمان ومکان انجام دهدوازهمان دیوارها وپارتیشن های قبلی استفاده نماید.

پارتیشن

 پارتیشن

در دنیای امروز که استفاده بهینه از فضاها ی موجود در هر شرکت و سازمان ازاهمیت ویژه ای برخوردار است نقش پارتیشن بند ی و تقسیم بند ی فضا بر اساس نیاز های موجوددر شرکت ها و سازمان ها حائز اهمیت می باشد.

پارتیشن

پارتیشن

امروزه تقسیم بندی سالن ها ی بزرگ بدون د یوار توسط پارتیشن ایده آل ترین
شکل تقسیم بندی محیطهای اداری ،شرکت ها و سازمان ها می باشد . در صور تیکه نیاز باشد دریک محیط اداری میتوان بدون صرف وقت و خرا بی و بازسازی ناشی از ساخت و ساز، فضاهای اختصاصی مورد نیاز ایجاد کرد . با توجه به سرعت بالا و سهولت نصب ، وزن به نسبت کم در مقایسه با د یوارها ی پیش ساخته ، زیبایی خاص و رنگبندی ها ی متنوع همچنین امکان تغییر چیدمان براساس نیازها ی کاربران و به شکل دلخواه در بیشتر شرکت ها برای جدا سازی و اختصاص فضاها از پارتیشن استفاده می شود که باعث صرفه جویی در فضا و هزینه می شود.

پارتیشن

 پارتیشن.پارتیشن دوجداره

به طور کلی می توان گفت پارتیشن به دو نوع پارتیشن چوبی وپارتیشن فلزی
طبقه بندی می شود و به این دلیل که پارتیشن های فلزی به علت سنگینی و انعطاف پذیر کمتر،ضایعات بیشتر... که در زیر به بررسی پارتیشن های چوبی می پردازیم.

پارتیشن های چوبی بدلیل زیبایی، دوام مناسب، قابلیت جابجایی و نصب آسان
جایگاه ویژه ای در بازار به خود اختصاص داده اند.

پارتیشن

مجموعه های مختلف پارتیشن چوبی، نه تنها به محیط اداری شکوه و زیبایی می
بخشند، بلکه باعث بالارفتن انگیزه در کاربران می شوند همچنین نوع دیگری از پارتیشن های چوبی ، پارتیشن دوجداره میباشد که یک سیستم کامل، یک پارچه وانعطاف پذیر به شمارمی آید و بر اساس نیازهای کاربران قابل تغییر می باشد ، چراکه سهولت در مونتاژ یکی از شاخص ترین ویژگی های فنی آن محسوب می شود و همچنین این امکان را به وجود می آورد که کلیه سیم کشی های برق، شبکه و تلفن در بین دو جداره قرار گیرند.

پارتیشن

پارتیشن.پارتیشن دوجداره

بطور کلی در مورد کالاها و محصولات جایگزین برای پارتیشن می توان از انواع
دیوار ها از جمله دیوار های پیش ساخته و پانل ها و حتی انواع دیگر پارتیشن از جمله پارتیشن های فلزی نام برد که البته با توجه به تنوع و زیبایی و کاربرد های فراوان پارتیشن چوبی تقاضای آن از افزایش روز افزونی برخوردار است و محصولات جایگزین آن چندان بر تقاضای پارتیشن چوبی تاثیر گذار نمی باشد.

پارتیشن

 پارتیشن .پارتیشن دوجداره

امروزه با توجه به افزایش روز افزون جمعیت در دنیا استفاده بهینه از فضا های موجود در هر شرکت، سازمان یا ارگان اعم از دولتی یا خصوصی به یکی از موضوعات حیاتی و
مورد بحث مدیریتی تبدیل شده است .زیرا بیشتر سازمان ها از کمبود فضای کافی و عدم استفاده بهینه از فضاهای موجود رنج می برند.

پارتیشن

پارتیشن

درچند سال اخیر برای رفع این مشکل ایده های جدیدی پا به عرصه ظهور گذاشته
اند که یکی از متداول ترین آن ها پارتیشن بندی فضاهای موجود است . به طور کلی از مزیت های پارتیشن بندی

می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

- استفاده بهینه از حداکثر فضای موجود

- استفاده از فضا های پرت موجود

- دکوراسیون داخلی و زیبایی ظاهری شرکت

- امکان تغییر چیدمان داخلی به شکل دلخواه

- صرفه جویی در هزینه و زمان

پارتیشن

 پارتیشن

در حال حاضر مصرف پارتیشن های چوبی مخصوصا پارتیشن های ساخته شده ازام دی اف دربازار امروز به دلیل مزایای زیادی که این محصولات نسبت به محصولات فلزی دارند
دارای جایگاه بسیار خوبی می باشد و تقریبا" اکثر کشورها از این محصولات استفاده می کنند. از بین کشورهای عمده تولید کننده پارتیشن های چوبی می توان کشورهای
ایتالیا، ترکیه وچین را نام برد که شرکت لاس ما بیلی ایتالیا یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صاحبا ن سبک در زمینه تولید پارتیشن است سیستم جداکننده های کاذب که امروزه بانام پارتیشن شناخته می شوند،نوعی تجهیزات جهت تقسیم بندی فضاهای داخلی بوده که باهدف منظم ترکردن محیط وباپیش بینی قابلیت جابجایی طراحی وساخته می شوند.

پارتیشن
پارتیشن
استفاده ازپارتیشن درکشورسابقه طولانی نداردومصرف آن اغلب درپروژه های اداری
وتجاری که نیاز به طراحی محیط برمبنای احتیاجات جاری می باشد وامکان تغییرات نیز
وجودداردرواج پیداکرده. امروزه با توجه به محدودیت جا ولزوم استفاده از فضای موجود توجه بسیاری از معماران وطراحان به استفاده از سیستمهای کار آمد.کم حجم ومقرون به صرفه جهت تفکیک بهینه فضا جلب گردیده لذا گروه صنعتی نوین سازه گستر (دکوراسیون داخلی آریا)با گام نهادن در این مسیر با اجرای سیستم های مدولار توانسته است با مدیریت کیفیت در انجام تعهدات رضایت بسیاری از سازمانها
ونهادها را برآورده سازد.

پارتیشن

پارتیشن

پارتیشن آریا دارای قابلیت جابجائی با قطعات قابل حمل میباشد واین امکان را
برای سازمان یا ارگان فراهم میسازد تا زمانی که قصد متناسب سازی یا تغییر سیستم
چیدمان نیروی انسانی ویا تغییر محل ومکان خود را داشته باشد.به آسانی بتوانداین
تغییرات کاربردی رادر هر زمان ومکان انجام دهدوازهمان دیوارها وپارتیشن های قبلی
استفاده نماید.

پارتیشن

 پارتیشن

در معماری امروز بهینه سازی فضاها اهمیت زیادی دارد و کارایی فضاها با یک تقسیم بندی مناسب بیشتر خواهد شد. همچنین وجود پارتیشن ها، قفسه ها، ویترین ها و مبلمان مناسب در هر محیطی به عملکرد مناسب آن فضا کمک خواهد کرد. برای تامین این اهداف، گروه صنعتی نوین سازه گسترآریامی تواند با بهره گیری از توان تجهیزاتی و طراحی خود، خواسته های شما را در امور مربوط به طراحی، جداسازی فضاها، پارتیشن های تک جداره و دو جداره (کوتاه و بلند) آلومینیومی و چوبی برآورده
سازد.

پارتیشن

 پارتیشن

اکنون با تجربه چندین ساله تفکر مدیران ومجریان این گروه به ارائه کار متفاوت ومشتری مداری متمرکز شده است.این گروه ، تمام توان خود را به کار گرفته تا با تولید محصولات جدید و متنوع منطبق با سلایق گوناگون در جهت رضایت طیف وسیعی از مشتریان محترم گام بردارد و محیط کارتان را با جلوه ای از هنر درآمیزد. در پایان امید داریم که در مسیر تعالی و بهبود همراهتان باشیم و نام درخشان شما را به عنوان برگ زرین دیگری از افتخارات خود ثبت نماییم.

پارتیشن

پارتیشن .پارتیشن دوجداره

مشتری از نظر ما اولین ونحوی باشد که علاوه بر برآورده ساختن خواستهای مشتری باعث احساس رضایت و خرسندی او آخرین هدف مهم است , به همین دلیل ارائه خدمات باید به یز گردد . بطوریکه نه تنها از انتخاب خود راضی ب این گروه ، تمام توان خود را به کار گرفته تا با تولید محصولات جدید و متنوع منطبق با سلایق گوناگون در جهت رضایت طیف وسیعی از مشتریان محترم گام بردارد و محیط کارتان را با جلوه ای از هنر درآمیزد. در پایان امید داریم که در مسیر تعالی و بهبود همراهتان باشیم و نام درخشان شما را به عنوان برگ زرین دیگری از افتخارات خود ثبت نماییم.

پارتیشن دوجداره آریا

/ 0 نظر / 11 بازدید